Одесса (048)700.98.77
Каммео
Камины
Фото

Студія камінів

Студія камінів «Каммео» з 2005 року здійснює свою діяльність на будівельному ринку України в містах Одеса та Київ, однак не обмежуючись цими географічними рамками. Основними напрямками роботи на даний час є: каміни (проектування та встановлення камінів), художня обробка каменю, постачання мармуру та декоративного каменю.

Каміни

Дизайн, розробка та реалізація проекту індивідуальний камін. Ексклюзивні каміни та авторські каміни. Класичні каміни з різбленням на мармурі ручної роботи. Проектування, виготовлення та встановлення камінних порталів з каменю, дерева, метала. Камінні топки з вогнетривкім склом. Коміни для каміна, підключення топки до димаря. Виготовлення та монтаж камінів, облаштування та облицювання камінів мармуром та оніксом. Продаж під замовлення електричних та газових камінів. Цегляні печі та каміни, чугунці топки до камінів, твердопаливні каміни, димарі та коміни, барбекю. Камінні аксесуари, художні вироби з бронзи. Стильні сучасні каміни.

Художня обробка каменю

Проектування, виробництво та монтаж елементів декору та архітектурних деталей з мармуру: сходи, каміни, підвіконня, стільниці, колони, скульптури, облицювання приміщень, застосування натурального каменю в інтер’єрі. Мармурова мозаїка, та мармур в інтер'єрі. Облицювання фасаду гранітом, мармурові сходи. Художня обробка мармуру та граніту.

Постачання та поставки каменю

Мармур, онікс, граніт, травертин, вапняк, піщаник, кварцит, сланець та декоративни вироби з каміння з кар’єрів та виробництв світу: Італія, Іспанія, Туречинна, Греція, Китай, Індія, Бразилія. Постачання слябів, плітки, пліт, мозаїки з мармуру і граніту, травертину та оніксу.

Ландшафтні вироби з каменю

Ландшафтні світильники, японські ліхтарі з каменю, класичні паркові ліхтарі, садові та декоративні світильники; фонтани і мости з граніту. Виготовлення та продаж під замовлення.

Скоординована робота команди і професійна відповідальність є етикою компанії, дозволяючи втілювати оригінальні ідеї і гарантувати якість.

Працюємо в співпраці із замовником, разом шукаємо компроміс мрій і можливостей, та творчо підходим до реалізації проекту. Втілюємо індивідуальні рішення, розкриваючи можливості природних матеріалів і художній образ об'єкту.

Студія-майстерня КАММЕО - персональний підхід та індивідуальне рішення.

КАММЕО © 2007—2022

Студия каминов
Одесса
(048)7009877


Встреча или консультация происходит только по предварительной договоренности!!!